Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ana sayfaya Dön // Siyaset
Mahmut IŞIK'' Harranda Zihniyet Değişecek''
10 Kasım 2013 Pazar Saat 21:26
Harranın zihniyet açısından bir değişime ihtiyacı olduğunu ve başkan seçilirse Harran halkı ile birlikte bu zihni devrimi gerçekleştireceklerini belirtti.

Ak Parti Harran Belediye Başkan Aday adayı Mahmut Işık yaptığı açıklamada Harranın zihniyet açısından bir değişime ihtiyacı olduğunu ve başkan seçilirse Harran halkı ile birlikte bu zihni devrimi gerçekleştireceklerini belirtti.

Işık sözlerine şöyle devam etti.Allah nasip eder Harran belediye Başkanı olursam:

Çağa uygun toplumsal değişimi sağlayamama, idari anlamda kent olmasına rağmen fiilen kentleşememe, cinsiyet ayırımının, kadına ve çocuğa şiddetin, batıl inançların, köhnemiş feodal geleneklerin hüküm sürdüğü, çok eşli evliliklerin olağan sayıldığı, sosyal hayatın gerçeklerinden kopuk yaşamanın, çok yüksek oranlı nüfus artışının yarattığı sorunların bulunduğu Harran’da bireylerin, grupların, ailelerin ve toplumun sorunlarla baş edebilmelerinde desteklenmeleri vazgeçilmez bir durumdadır.

alkın katılımcı, üretken ve kendine yeterli hale gelmesi için önlemler geliştirilmesi gereklidir. Bu amaçla yöre halkına koruyucu-önleyici, eğitici-geliştirici, rehberlik ve rehabilite edici fonksiyonlara sahip, birlikteliği ve dayanışmayı ayakta tutacak hizmetleri sunacak bir eylem planı ile başlayacağız inşaallah diyerek sözlerini tamamladı.
Bu yazı toplam 3397 defa okundu.
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
Şu An Sitede
14 Kişi Online
DÜNÜN MANŞETLERi
SEFERLER  + Ekle 
ETKiNLiKLER  + Ekle 
ARŞİVDE ARA
ÇOK OKUNANLAR