Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ana sayfaya Dön // Siyaset
HALİLİYE KÖYLERİNDEN HALİL YILDIZ'A BÜYÜK DESTEK
15 Kasım 2013 Cuma Saat 15:43
AK Parti Haliliye ilçe Belediye Başkan Aday Halil YILDIZ,Haliliye ilçe Belediye encümen aday adayı Halil BULUT öncülüğünde Göktepe Köyünde destek toplantısı yapıldı.

AK Parti Haliliye ilçe Belediye Başkan Aday Halil YILDIZ,Haliliye ilçe Belediye encümen aday adayı Halil BULUT öncülüğünde Göktepe Köyünde yapılan toplantıda 47 köyün ve mahalle muhtarları ve kanaat önderleri ile bir araya geldi.


AK Parti'den Haliliye Belediye Başkan Aday Adayı Halil YILDIZ, toplantılara büyük bir hızla devam ediyor. Haliliye ilçesine bağlı Göktepe Köyünde Muhtarlar ve kanaat önderleri ile bir araya gelen Yıldız, sorunlarını dinleyip, seçildiği takdirde Farklı bir Belediye Başkanlığı profili çizeceğini ;Muhtarlar ve kanaat önderleri ile her zaman istişare halinde olacaklarını belirtti.

Göktepe Köyünde gerçekleştirilen toplantıda, AK Parti'den Haliliye Belediye Başkan Aday Adayı Halil YILDIZ'I,Haliliye ilçe Belediye encümen aday adayları Halil DERMAN ve Halil BULUT ile birlikte köy muhtarları ve Kanaat önderleri katıldı.

AK Parti'den Haliliye Belediye Başkan Aday Adayı Halil YILDIZ, yapmış olduğu konuşmada, ”Haliliye halkına kaliteli yerel hizmeti verebilmek için; evrensel belediyecilik anlayışıyla, huzurlu yaşam ortamı yaratan; sanayi ile işbirliği yaparak çevre bilincini oluşturup istihdam sağlayan; farklı kültürleri yönetip, çalışanına ve insana sosyal sorumluluğunu yerine getiren, katılımcı, şeffaf, adaletli, yenilikçi belediyecilik hizmeti vermek amacıyla yola çıktıklarını söyledi.Konuşmanın sonunda ise Yıldız'' Bizleri kabul eden siz değerli muhtarlarımıza ve kanaat önderlerimize teşekkür ediyorum.''diyerek sözlerini tamamladı.
Bu yazı toplam 4268 defa okundu.
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
Şu An Sitede
14 Kişi Online
DÜNÜN MANŞETLERi
SEFERLER  + Ekle 
ETKiNLiKLER  + Ekle 
ARŞİVDE ARA
ÇOK OKUNANLAR