Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ana sayfaya Dön // Eğitim
Yeni İzler final için destek bekliyor
05 Nisan 2017 Çarşamba Saat 14:49
Bu yıl 20’incisi düzenlenecek olan fizy 20. Liselerarası Müzik Yarışmasında Şanlıurfa’yı temsil edecek olan Yeni İzler Anadolu Lisesi yarışma için destek bekliyor

Bu yıl 20’incisi düzenlenecek olan fizy 20. Liselerarası Müzik Yarışmasında Şanlıurfa’yı temsil edecek olan Yeni İzler Anadolu Lisesi yarışma için destek bekliyor. Yaklaşık 190 lisenin katıldığı yarışmada Şanlıurfa’yı temsil eden üç liseden bir olan Yeni İzler Anadolu Lisesini desteklemek için fizy uygulamasını telefonunuza indirerek veya http://fizy.org/videolar a tıklayıp videoya oy vererek Yeni İzleri Anadolu Lisesinin finale kalmasını sağlayabilirsiniz.

‘PERFORMANSLAR FİZY’DE’

Müzik aşkıyla yanıp tutuşan gençler gerçek müzik deneyimini bu sene fizy ile yaşamaya başladı.

fizy 20. Liselerarası Müzik Yarışması'nda bu yıl jürinin seçtiği finalistlere ek olarak 3 finalist daha eklenecek. İstanbul elemelerinde yer alan 190 okulun performans videoları fizy uygulaması üzerinden izleyicilerin beğenisine sunuldu, videolara eklenen "beğen" özelliğiyle de internet oylaması yapılacak. Ayrıca, aday grupların destekçileri, sevdikleri performansları fizy üzerinden paylaşarak milyonlara ulaştırma fırsatı da yakalayacak. Bu yarışmada birinci olanlara çok önemli ödüller de verilecek.
Bu yazı toplam 1172 defa okundu.
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.