Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ana sayfaya Dön // Siyaset
Sözen: Rakibimiz küresel sermayedir
27 Ocak 2014 Pazartesi Saat 12:45
AK Parti İl Başkan Vekili Erkan Sözen, "Bu seçimde asıl rakibimiz bağımsız, özgür yeni Türkiye'yi hazmedemeyen ona savaş açan küresel sermayedir.

Şeyhmus AYDOĞDU / AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Ocak Ayı İl Danışma Meclisi toplantısı Milli Eğitim Konferans Salonunda teşkilatların yoğun katılımı ile yapıldı.
AK Parti İl Başkan yardımcısı Erkan Sözen başkanlığında yapılan 2014 yılının ilk Danışma Meclisi Toplantısına AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Abdulkerim Gök, AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç, İlçe ve Belde Belediye Başkanları, İlçe Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri, meclis Üyeleri ve teşkilat üyeleri katıldı.
Toplantının açılış konuşmasını il başkan vekili Erkan Sözen yaptı. Seçim çalışmalarının devam ettiğini belirten Sözen, "seçim koordinasyon merkezi başkanlığımızın hazırladığı programlara başkan adayımız Celalettin güvenç, zaman zaman milletvekillerimiz, il başkanımız, il yürütme ve yönetim kurulu üyelerimiz, ilçe başkanlarımız, kadın gençlik kolları başkanlarımız ve üyeleri katılıyor. Halkımız tarafından büyük bir teveccüh ile karşılanıyoruz." dedi.

TEŞKİLAT ÜYELERİNİN MÜCADELE ETME VAKTİDİR
İlçe belediye başkan adaylarının çalışmalarının devam ettiğini ifade eden Sözen, genel merkezimizin ve il başkanımızın dışındaki bütün açıklamalar, uydurma ve ciddiye alınmamalıdır. Teşkilatın tüm elemanlarının sahaya inip mücadele etme vakti olduğunu söyledi.

YENİ TÜRKİYEYİ ANANAS CUMHURİYETİ YAPTIRMAYACAĞIZ
Sözen, "Bütün dünya Müslümanlarının mazlumlarının, ezilenlerinin, gözü üzerimizdedir. Başarılı olmamız için dua ediyorlar. Bize düşen ise, gayret etmektir. Bu seçimde asıl rakibimiz bağımsız, özgür yeni Türkiye'yi hazmedemeyen ona savaş açan küresel sermayedir. Karşımıza geçenler ise, küresel güçlerin, küresel sermayenin temsilcileri muhalefet partileri ve paralel devletçilerdir. Biz bağımsız savaşı veriyoruz. Bunun ciddiyeti ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Eskiden klasik bir muz cumhuriyeti idik. 10 yıllık AK Parti hükümeti döneminde özgürlüğümüze kavuştuk. Muz Cumhuriyetinden kurtulan Yeni Türkiye'yi ananas Cumhuriyeti yaptırmayacağız" şeklinde konuştu.
AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç ise, " Biz ak kadroların neler başardığını bilen insanlarız. 12 yıldır nelerle baş edildiğini bilen insanlarız. Allahın izni önümüzdeki bu süreci de çok iyi değerlendirip bu seçimden Türkiye ve Urfa olarak yüzümüzün akı ile çıkacağız" dedi.
AK Parti Şanlıurfa milletvekili Abdülkerim Gök, AK Parti hükümetinin 11 yıllık hizmetlerine değindi. Gök, "Ülkemizin, milletimizin, bölgemizin, Şanlıurfa'nın dünden daha çok birliğe beraberliğe, kardeşliğe, huzura ve ihtiyacı olduğu bir seçime gidiyoruz" ifadesinde bulundu.

gapgundemi.com

Bu yazı toplam 3808 defa okundu.
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
Şu An Sitede
14 Kişi Online
DÜNÜN MANŞETLERi
SEFERLER  + Ekle 
ETKiNLiKLER  + Ekle 
ARŞİVDE ARA
ÇOK OKUNANLAR