Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ana sayfaya Dön // Güncel
MODANLILAR DERNEĞİ’NDEN AÇIKLAMA
22 Şubat 2014 Cumartesi Saat 14:48
Modanlılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Ataş, yaptığı yazılı açıklamasında kesinlikle Modanlılar aşireti MHP’ye geçmemiştir.

             Başkan Abdurrahman Ataş yaptığı yazılı açıklamasında şu ifadelere yer verdi. ‘’Modanlılar Derneği, aşireti resmi temsili konumunda bulunduğu için son günlerde ilimizin çeşitli basın – yayın organlarında çıkan ‘’ Modanlılar Aşireti’’ MHP’ye geçti şeklinde çıkan haberlerleri tekzip etme gereği duyulmuştur.

                Ataş, ‘’Bahsi geçen olay şahsın sadece kendisini ilgilendirmekte, aşiretin başka herhangi bir üyesiyle kesinlikle ilgisi bulunmaktadır. Modanlılar aşireti geçmişte olduğu gibi günümüzde de sadece AK Parti’nin yanında yer alarak ve kendisine gönülden bağlı tüm akrabalarına ve dostlarına da gerekliliği büyük bir önemle anlatılacaktır. Ve şunu tekrardan ifade etmek gerekirse, Modanlı aşireti AK PARTİ ’lidir ve hep AK PARTİ ’li kalacaktır. Bunun böyle bilinmesini istiyoruz.’’ Dedi.
Bu yazı toplam 6306 defa okundu.
Mehmet KAYA
modanlı
SELAM ARKADAŞLAR MODANLILAR ADINA AÇIKLAMA YAPILMIŞ VE BÜTÜN MODANLILAR AK PARTİLİDİR DİYE YAZILMIŞ BEN BİR MODANLI OLARAK NE AK PARTİLİYİM VE MHP LİYIM SİZ SADECE KENDİ ADINISA BU AÇIKLAMAYA YAPABİLİRSİNİZ.
07 Kasım 2014 Cuma Saat 17:19
modanlılar derneği yönetim kurulu başkan
mhp ye 10 oy çıkmaz
herkesi, gerçeği görmek için derneğimizin ve aynı zamanda aşiretimizin seçim bürosunu görmeye davet ediyoruz. adresimizde eyyubiye sağlık merkezi yanı. öyle mhp ye geçtik demekle olmuyor.20 modanlıyı göster sana inanayım. ama facebook sayfamızda da görüleceği üzere yüzlerce kişi hergün seçim büromuzu ziyaret etmektedir. buradaki amaç eyyubiye akparti adayımız MEHMET EKİNCİ zayıf gösterme çabasıdır.
07 Mart 2014 Cuma Saat 00:22
eyyüp çakır
MODANLI EYYÜP
SLM ARKADAŞLAR MODANLILAR ADINA AÇIKLAMA YAPILMIŞ VE BÜTÜN MODANLILAR AK PARTİLİDİR DİYE YAZILMIŞ BEN BİR MODANLI OLARAK AK PARTİLİ DEĞİLİM AK PARTLİ OLMADIM OLMAM VE O TELEVİZYON HABERİNDE ÇIKTIĞI GİBİ MODANLILAR MHP GEÇMEMİŞTİR. BİZ VE BİZE İNAN AKRABA VE DOSTLARIMIZLA ZATEN MHP DEYİZ KALMAYA DEVEM EDECEĞİZ. BİR SORUNU SIKINTISI OLAN VARSA BİREBİR BENİMLE GÖRÜŞEBİLİR BİZİM ADIMIZA KİMSE KONUŞMASIN ....
25 Şubat 2014 Salı Saat 16:55