Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bediüzzaman'ı şükran ve rahmetle anıyorum
21 Ekim 2014 Salı Saat 10:53
Bediüzzaman'ı şükran ve rahmetle anıyorum

Başbakan Ahmet Davutoğlu ve parti genel başkanları, Yeni Asya tarafından Ankara Kocatepe Camii'nde düzenlenen Bediüzzaman Mevlidi'ne tebrik telgrafı gönderdi.
 
Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun mesajı:
 
"Bediüzzaman Said Nursi Hazretlerinin aziz hatırasına düzenlenen programa nazik davetiniz için teşekkür ederim. Büyük İslam alimini şükran ve rahmetle anıyor, değerli hatırası önünde saygıyla eğiliyor, programa katılan tüm misafirlere sevgi ve selamlarımı gönderiyorum."
 
Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak'ın mesajı:
 
Düzenlemiş olduğunuz büyük İslam alimi ve müceddidi Beidüzzaman Said Nursi Hazretlerine ithaf edilmek üzere Hatm-i Kur'an ve mevlid-i şerif konulu davetiyenizi aldım. Teşekkür ederim.
 
Daha önce planlanmış programlarım nedeniyle davetinize katılamıyorum. Programın ülekimez, milletimize ve İslam alemine hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyor; size ve şahsınızda programa iştirak eden kardeşlerimize selam ve muhabbetlerimi sunuyorum.
 
Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici'nin mesajı:
 
Önceden planlanmış programım nedeniyle Hatm-i Kur'an ve Mevlid-i Şerif programınıza katılamıyorum. Nazik davetiniz için teşekkür eder, şahsınızda tüm konuklara, selam ve sevilerimi sunarım
Bu yazı toplam 3318 defa okundu.
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
Şu An Sitede
14 Kişi Online
DÜNÜN MANŞETLERi
SEFERLER  + Ekle 
ETKiNLiKLER  + Ekle 
ARŞİVDE ARA
ÇOK OKUNANLAR